Biletimburada.com – Gizlilik ve Güvenlik

Biletimburada.com gizlilik hakkı konusunda büyük hassasiyet göstermekte ve verdiğiniz bilgileri amacı doğrultusunda kullanıp üçüncü şahıslarla veya kuruluşlarla paylaşmamaktadır. Sizlerden istediğimiz bilgiler şöyledir; bilet satın alırken istenilen irtibat bilgileri: İsim, telefon, mail ve ödeme için kredi kartı bilgileri istenmektedir. Bu bilgiler bilet rezervasyonunuz için gerekli olup, tamamen satın alma işlemini tamamlamak içindir.

Bilet satışında kişisel bilgi gizliliği esas alınmakta ve gereken önlemler alınmaktadır. Web sitemizi ziyaret ederek ve hizmet satın alarak bu durumu kabul etmiş sayılırsınız. Sitemizdeki gizlilik esaslarını teknolojik altyapımızla sağlamakta olduğumuzdan bilgilerinizin özenle saklandığına ve başka kişi veya kuruluşlarla paylaşılmadığından emin olabilirsiniz.

Güvenlik kişisel bilgileri ve ödeme seçenekleri devreye girdiğinde ortaya çıkar. Web sitemiz SSL sertifikasına sahip, güvenli bir sayfadır. Verilen bilgiler saklandığı gibi ödeme aşamasında paylaşılan kart bilgileri hiç kimse tarafından görüntülenmemekte özel bir sistemle güvenli ödeme mantığında çalışmaktadır. Sitemizden bilet satın alırken gönül rahatlığıyla kredi kartınızı kullanabilirsiniz. Ödeme sistemi güvenliğimiz sayesinde kart bilgileriniz kimse tarafından öğrenilmemektedir.

Sizlerden istediğimiz mail – telefon bilgisi çeşitli kampanyaları izin vermeniz halinde bilgilendirme amaçlı kullanılmakta, bilet alışlarınızda bilet bilgilerinin paylaşılması için kullanılmaktadır. Ek olarak sitemize giriş yaparken her seferinde aynı bilgileri yazmamanız için çerezler (cookies) kullanılmaktadır.