Biletimburada.com - Hakkımızda

Biletimburada.com; insanlara ucuz ve hızlı bilet ulaştırmak amacıyla 2011 yılında dijital platformlarda aktif olarak satış yapmaya başlamış bilet sitesidir. Biletim Burada sitesinin diğer bilet sitelerinden farkı yöneticilerimizin çekirdekten yetişip, sektörün her aşamasında aktif olarak yer almasıdır. Öyle ki uçak ve otobüs bileti acenteliği yapan yöneticilerimiz, sektörel yenilikleri ve gelişmeleri takip ederek çağa ayak uydurmuş, sanal pazardaki yerlerini almak için biletimburada.com’u kurmuştur. Sitenin temel amacı insanlara uçak, otobüs, tren gibi ulaşım hizmetlerine dair online bilet satışı sunmaktır. Bu nedenle basit bir yazılım ile kullanışlı, ziyaretçiyi yormayan site tasarımı tercih edilmiştir. Amacımız ticari kar haricinde insanlara gerçek anlamda hizmet sunmak, işlerini zaman kaybetmeden halletmelerini sağlamaktır.

Esnaf bilinciyle çalıştığımız internet sitemizde, ziyaretçilerimize online ve mail ile teknik destek veriyor, takıldıkları alanda veya sorun yaşadıkları anda çözüm üretiyoruz. İnternet sitemiz mesleğimizin ve sektörel geçmişimizin sanal yüzü olarak bizi temsil ettiğinden titizlikle hizmet veriyor, müşteri memnuniyetini gözetiyoruz. Sitemizden bilet almak isteyen kişiler sitenin güvenlikli bir alt yapıya sahip olduğunu biliyor, gönül rahatlığıyla online ödeme seçeneklerinden yararlanarak uçak – otobüs bileti satın alıyor.

Türkiye’nin her noktasına otobüs ve uçak bileti bulabileceğiniz internet sitemizde aynı zamanda yurtdışına giderken de bilet satın almak mümkündür. Türkiye’de aktif olarak ulaşım hizmeti veren yerli ve yabancı tüm otobüs – uçak firmaları sitemizin veri tabanında kayıtlıdır. Sitemize gelip otobüs, uçak, ido seferlerini sorgulamak istediğinizde belirlediğiniz tarihlere uygun tüm biletler ekrana yansıtılarak en uygun fiyatlı bileti satın almanız sağlanmıştır. Ekonomik, hızlı, kullanıcı dostu ve işlevsel bir site deneyimi yaşamanız için daima kendimizi yeniliyor, dijital yenilikleri takip ederek internet sitemize entegre ediyoruz.

Vizyon

Sektördeki mevcut başarımızı ilerleyen sürelerde daima artırmak, teknolojik yenilikleri yakından takip ederek hizmetimizde sınıf atlamak ve başarılı bir ivmeyle yükselmek temel vizyonumuzdur.

Misyon

Sektörel yeniliklere entegre olmak, müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutmak, şirket başarısını daim ettirmek, hizmetlerimizdeki eksiklerimizi giderip daha iyi hale getirmek, ticari itibarımızı ve kar marjımızı yükseltmek, ödemelerde daima güvenliği sağlamak ve en önemlisi müşterilerimize dürüst, pratik ve güvenilir bir bilet satış hizmeti sunmaktır.