Kullanım Şartları

Biletimburada.com sitesini ziyaret ettiğinizde,  site size ait bazı bilgileri veri tabanına kaydeder(asla kredi kartı bilgileriniz sistemimize kaydedilmez).  bunu yapma amacı;  siteyi geliştirmek  ve size daha kolay pratik bir hizmet vermektir.  her seferinde yeniden bilgilerinizi girmemek için  size kolaylık sağlar. Site kaydettiği bilgileri,  sadece size hizmet etmek için kullanır;  üçüncü kişilerle paylaşmaz.

 

Kişisel Bilgiler

Biletimburada.com, interaktif bir site olarak  bilet satışında size daha iyi bir hizmet vermek için ad soyad eposta telefon gibi bilgilerinizi ister. Sizi tanımak ve size daha iyi bir hizmet sunmak için alınan bu bilgiler siteyi her ziyaret ettiğinizde size hızlı bir site deneyimi yaşatır, sizi ilginizi çekecek kampanya ve etkinliklerden haberdar etmek için kullanılır. İstediğiniz her zaman üyelik bilgilerinizi silebilir, kampanya postalarının gelmesini önleyebilirsiniz.

Değişiklik Yapma Hakkı

Biletimburada.com, değişkenlik gösteren ve yenilenen şartları baz alarak kullanma koşullarını ve gizlilik politikasını değiştirme hakkını saklı tutar. Yeni eklemeler veya hizmet bedeli gibi konularda eklemeler yapabilir. Yapılan her türlü değişiklik biletimburada.com’da yayınlanacak ve üyelerin verdikleri iletişim bilgileri esasına göre üyelere bildirim yapılacaktır. Üye olurken doğru bilgiler kullanmak gerekmektedir. Yanlış bilgi nedeniyle habersiz kalınan değişikliklerden üyeler sorumludur.

İçeriklerin Kaynağı ve Diğer Site Linkleri

Biletimburada, sağladığı içeriklerin bir bölümünü üçüncü siteler/kişiler aracılığıyla sizlere ulaştırmaktadır. Aldığınız hizmetin üçüncü kişiler tarafından sağlanması durumunda, Biletimburada, bu hizmetlerden doğrudan sorumlu değildir. Biletimburada, anlaşmalı olduğu üçüncü siteler ile çeşitli reklam, hizmet, başvuru formu gibi içerikler yayınlayabilir, ziyaretçileri başka sitelere yönlendirebilir.

Kullanıcı Hakları

Biletimburada.com kullanıcıları istedikleri zaman üyelikten çıkma, bilgi alma talebinden vazgeçme gibi haklara sahiptir. Bunun yanı sıra üyelik bilgilerinde değişiklik, güncelleme yapabilir, üyeliklerini tamamen kapatabilirler.

Biletimburada.com bilet alınan seferlerin iptalinden veya herhangi bir probleminden sorumlu olmadığı gibi hizmet satın alınan bilgisayardaki virüs ve benzeri sorunlar nedeniyle yaşanan olumsuzluklardan sorumlu değildir. Kullanıcılar; sisteme kayıtlı olan bir kullanıcıyla ilgili yaşanan problemlerden, saldırgan ve hakaret içerikli tutumlardan biletimburada sorumlu tutulamayacağını kabul eder.